Фестиваль «Перлини Олександрійщини» зібрав талановитих, успішних, активних

2 черв. 2017
На фестивалі «Перлини Олександрійщини» віншували талановитих, обдарованих, успішних школярів району

Щорічний фестиваль «Перлини Олександрійщини», присвячений талановитим, обдарованим, успішним дітям нашого краю, стартував 1 червня біля стін Олександрійської районної державної адміністрації.

Під час святкового заходу віншували справжніх перлинок - переможців обласних, всеукраїнських, міжнародних фестивалів, конкурсів, змагань та олімпіад.

З урочистим словом до дітей, які з юних років утверджують своєю творчістю, розумом не лише славу своїх навчальних закладів, а й району та області, звернулися керівник апарату райдержадміністрації Олександр Лисенко, голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко та начальник відділу освіти Олена Полтавець.

Відкрили фестиваль урочисто танцювальною програмою і святковим флеш-мобом, по завершенню яких учасники запустили в небо повітряні різнокольорові кульки з різними побажаннями. А далі урочистою ходою діти рушили містом до районного будинку культури, де відбулося основне дійство. Прямували у супроводі інструментального оркестру Новопразької музичної школи.

На території РБК на них чекала кількагодинна розважально-ігрова програма та майстер-класи, які проводили керівники гуртків ЦДЮТ та Новопразького БДЮТ.

І нарешті - офіційна церемонія нагородження та концертна програма. 80 юних олександрійців отримали з рук голови Олександрійської райради Ольги Коріненко та начальника відділу освіти Олени Полтавець подяки та грошові винагороди.