Зібралась на дзвоник останній весела шкільна дітвора

26 трав. 2017

26 травня 2017 року у більшості навчальних закладів Олександрійського району пролунав Останній дзвоник. Учням середніх та старших класів він сповістив, що позаду залишилися шкільні будні, уроки, попереду – сонячне, яскраве літо, відпочинок та оздоровлення. Випускникам Останній дзвоник сповістив про те, що вони роблять крок у нове доросле життя.

Традиційно у цей день школярів вітають не тільки батьки, учителі, а й представники районної влади та сільської громадськості.

Привітати учнів Косівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів із знаковою подією на шкільні урочистості завітав голова районної державної адміністрації Богдан Куруп. Керівник району у вітальній промові побажав молоді цікаво і з користю провести літні канікули, а випускникам школи, яких у цьому році було шестеро – успішно реалізувати отримані знання у дорослому житті. За участь та призові місця у районних спортивних змагання представники школи отримали грамоти відділу освіти РДА та подарунки у вигляді спортивного інвентаря. Щирі вітання на адресу учнів, батьків та педагогічного колективу лунали також від директора школи Людмили Руденко, Косівського сільського голови Олександра Горбаня, представника місцевого сільськогосподарського товариства "Колос" Надії Кошель. Урочиста частина заходу продовжилась виконанням ліричних поезій та пісень про сум прощання зі своєю alma mater, після чого на подвір'ї закладу пролунав Останній дзвоник.

До учнів Цукрозаводсього НВК завітали голова районної ради Ольга Коріненко та заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Коломійцев, а заступник голови райдержадміністрації Олександр Безкровний привітав з Останнім дзвоником учнів Войнівської загальноосвітньої школи.

Перший заступник голови райдержадміністрації Коваль Ю.Л. поздоровив учнів Новопразького НВК з урочистим, зворушливим та незабутнім днем і побажав випускникам амбітних планів, величних звершень і невгамовності.

Посадовці, окрім побажань щодо світлого та мирного майбутнього, не залишили шкільні громади без грамот, подяк та подарунків за участь в олімпіадах, конкурсах та спортивних змаганнях.

Ось і хвилююча мить… Звучить останній раз дзвінок. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!