Всеукраїнський фестиваль «Роботіка - 2017»

10 трав. 2017
06 травня у Палаці спорту «Олімпійський» на Всеукраїнському фестивалі «Роботіка - 2017» у черговий раз зібрались талановиті учні з усієї країни, які цікавляться робототехнікою, лего-конструюванням, створюють проекти з використанням роботів.

Успішно виступили на ньому і учні Новопразького НВК – команда юних робото техніків «Сузір’я» . Вони представляли проект  у рамках First Lego League, який передбачав створення системи надання ветеринарної допомоги на селі з використанням електронних гаджетів та роботизованих елементів.  Проект учнів нашого закладу було відзначено серед дев’яти кращих команд України і нагороджено відзнакою «Кращий інноваційний проект»  за перемогу  у цій номінації. Учасників команди було нагороджено медалями, грамотами та наборами для лего-конструювання.

Команда учнів Новопразького НВК  у складі Марченко Назара, Скрипник Анастасії, Лещенко Оксани, Наумова Івана, Швидкого Валерія, Куляка Максима, Шульженка Германа, Рудої Дарії, Гузері Ярослава, Буреги Олександра ( тренери Мітленко Л.О.,Борщ С.В.)  єдина з усіх команд країни виступила з представлення свого проекту на сцені Паласу спорту як команда , яка мала найкращу презентацію проекту під час захисту.

Учасники нашої команди Шульженко Герман, Луценко Ілля посіли 1 і 2 місце у конкурсі лего-конструювання «Brick-fest», а Наумов Іван виборов 4-те місце у змаганні роботів-сумоїстів. До речі, у категорії роботів «Сумо» цього року було представлено близько 300 учасників, тому такий результат виступу нашого учня  для нас дуже вагомий.

Команда Новопразького НВК висловлює слова подяки голові Олександрійської районної ради Корнієнко Ользі Анатоліївні за всебічну підтримку обдарованої молоді нашого закладу, бо саме це дозволило успішно виступити нашій команді на Всеукраїнської фестивалі робототехніки.