Організація оздоровлення дошкільнят влітку 2017 року

4 трав. 2017
3 травня 2017 року в актовій залі відділу освіти райдержадміністрації проведено семінар «Управлінський діалог. Next» для завідувачів дошкільних навчальних закладів району та вихователів дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів.

Літо - найулюбленіша пора року наших дітей. А ще літній період - це пора для їх оздоровлення.

3 травня 2017 року в актовій залі відділу освіти райдержадміністрації методист по роботі з дошкільними навчальними закладами Логвінова Л.Я. провела семінар «Управлінський діалог. Next» для завідувачів дошкільних навчальних закладів району та вихователів дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів. Тема семінару була присвячена організації літнього оздоровлення дошкільнят.

Захід проведено з метою ознайомлення керівників дошкільних навчальних закладів з вимогами щодо:

• організації безпечного, змістовного літнього відпочинку дошкільнят;
  • виконання санітарного регламенту під час оздоровлення дітей;
  • організації навчально-виховного процесу під час літнього періоду;
  • презентації кращого досвіду організації роботи  під час оздоровлення у дошкільних установах району.

Керівники Протопопівського ДНЗ, Червонокам’янського ДНЗ, Ізмайлівського ДНЗ, Войнівського ДНЗ  презентували  матеріали з досвіду роботи дошкільних навчальних закладів по організації роботи у літній оздоровчий період. Зокрема, було висвітлено роботу по підготовці оздоровлення, плануванню оздоровчої роботи, організації харчування в літній період, контрольно-аналітичну діяльність, а також організацію освітнього процесу у літній період.

Методист РМК Логвінова Л.Я. акцентувала увагу присутніх на проведенні Дня захисту дітей, визначивши його стартом оздоровчого літнього сезону 2017 року.

Діяльність ДНЗ у літній період здійснюється відповідно до інструктивно-методичних рекомендацій МОНмолодьспорту:

• «Організація роботи в дошкільних навчальних закладах у літній період» (лист від 16.03.2012 р. № 1/9 – 198);
  • «Про організацію фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільних навчальних закладах у літній період» (лист від 28.05.12 № 1/9-413).

Цими документами визначено зміст освітньо-виховного процесу ДНЗ, фізкультурно-оздоровчої роботи, надані рекомендації щодо організації оздоровчих заходів.

Учасники семінару дійшли до спільного висновку: літня оздоровча кампанія потребує ретельної попередньої підготовки з боку кожного дошкільного навчального закладу району. Адже оздоровлення дітей у літній період – складова частина роботи дошкільного закладу зі зміцнення та збереження фізичного і психічного здоров’я дітей.

Бажаємо колегам цікавої творчої праці влітку, гарної погоди, дитячих радісних посмішок, схвальних відгуків родин.