Правова освіта - вимога часу

10 квіт. 2017
7 квітня проведено районний огляд-конкурс на кращого знавця основних положень Конституції України

Правова освіта та популяризація правових знань в контексті формування правової культури є важливою складовою системи громадянського виховання. Проведення правових конкурсів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів є одним із вагомих засобів популяризації правових знань серед молоді.

7 квітня, спільно із Олександрійським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, було проведено районний огляд-конкурс на кращого знавця основних положень Конституції України серед учнів 11 класів навчальних закладів району.

На підставі рішення фахового журі переможцями районного етапу конкурсу стали:

І місце – Рудь Оксана, учениця 11 класу Червонокам’янського НВО;

ІІ місце – Тарасова Ольга, учениця 11 класу Улянівської ЗШ І-ІІІ ступенів,

Якубович Валерій, учень 11 класу Новопразького НВК;

ІІІ місце – Недвига Анастасія, Гаряча Анастасія, учениці 11 класу Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Усі переможці отримали цінні подарунки від Олександрійського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області та готуються взяти участь в обласному етапі конкурсу.

Бажаємо школярам гідно представити район на ІІІ (обласному) етапі огляду-конкурсу!