У Києві проведено тренінг з національно-патріотичного виховання за програмою «З Україною в серці»

11 квіт. 2017
Педагоги та методисти пройшли перший етап підготовчого тренінгу із національно-патріотичного виховання

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Інститутом проблем виховання НАПН України із 4 до 6 квітня ц.р. провели перший етап тренінгу із національно-патріотичного виховання за програмою «З Україною в серці».

Автором тренінгової програми є Інститут проблем виховання НАПН України.

Організатор тренінгу – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України.

Навчальна програма тренінгу розрахована на 36 годин.

Уся програма «З Україною в серці» складатиметься з тренінгових блоків, серед яких «Патріотизм як суспільна та особистісна цінність», «Національно-патріотичне виховання у викликах часу», «Концептуальні засади національно-патріотичного виховання», «Аргументація у національно-патріотичному вихованні», «Суспільна солідарність і партнерство у патріотичному вихованні», «Технологічне забезпечення патріотичного виховання», «Форми патріотичного виховання з доведеною ефективністю», «Маніпуляція як загроза у національно-патріотичному вихованні», «Участь дітей у житті суспільства як вияв патріотичної позиції».

Учасниками тренінгу стали 25 педагогічний працівник загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, методисти інститутів післядипломної освіти, методичних кабінетів із 12 регіонів України, а саме: Донецької, Дніпропетровської, Сумської, Кіровоградської, Херсонської, Одеської, Кіровоградської, Хмельницької, Луганської, Харківської, Львівської та Миколаївської областей. Методист відділу освіти Ляшко Н.В. взяла участь у змістовному заході, як представник Кіровоградщини.

Метою тренінгової програми є: підготовка працівників освіти до організації і здійснення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

Програма тренінгу складається з різних блоків, а саме: «Патріотизм як суспільна та особистісна цінність», «Національно-патріотичне виховання у викликах часу», «Концептуальні засади національно-патріотичного виховання», «Аргументація у національно-патріотичному вихованні», «Суспільна солідарність і партнерство у патріотичному вихованні», «Технологічне забезпечення патріотичного виховання», «Форми патріотичного виховання з доведеною ефективністю», «Маніпуляція як загроза у національно-патріотичному вихованні», «Участь дітей у житті суспільства як вияв патріотичної позиції».

Тренери-модератори: Петрочко Жанна Василівна, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту проблем виховання НАПН України, доктор педагогічних наук, професор; Кириченко Валентина Іванівна, завідувач лабораторії фізичного розвитку та здорового способу життя Інституту проблем виховання НАПН України, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник.

Після закінчення тренінгу його учасники отримали сертифікати.