Перемога юних інтелектуалів

1 лют. 2017
Команда «Нове покоління» Шарівського НВК зайняла ІІІ місце на обласних інтелектуальних змаганнях

29 січня 2017 року в Кропивницькому відбувся обласний турнір інтелектуальних ігор «Брейн-ринг» серед учнів двох категорій – молодша та старша вікові групи. У заході взяли участь 36 учнівських команд з усієї області.

Серед учасників старшої вікової категорії честь Олександрійського району захищала команда «Нове покоління» Шарівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (керівник команди Лукашова Вікторія).

Після урочистого відкриття Свята розуму та інтелекту, розпочалися інтелектуальні змагання.

У першому відбірковому турі в підгрупі «А» команда «Нове покоління» на чолі з капітаном Притиченко Вітою зайняла ІІІ місце. Пізніше, продовживши боротьбу у чверть-фіналі, представники району стали бронзовими призерами обласного турніру, посівши ІІІ місце. Команда була нагороджена дипломом та пам'ятними призами.

Щиро вітаюємо юних інтелектуалів, які вкотре довели, що розум – це могутня зброя людини. Відділ освіти, адміністрація Шарівського НВК  висловлюють подяку виконавчому директору ПАТ «Шарівське» Кузьменку В. І. (за надання транспорту, який вчасно доправив учнів на місце змагань), педагогам (за належну підготовку до участі в обласному турнірі), батькам (за всебічну підтримку їхніх дітей).