У пошуках нових форм роботи

20 січ. 2017
20 січня відбулося заняття динамічної групи учителів англійської мови

20 січня відбулося заняття динамічної групи учителів англійської мови з проблеми «Сучасний урок англійської мови». Керівник групи Котляр А.Ю (учитель Шарівського НВК) ознайомила слухачів із структурою інноваційного уроку, вимогами до його проведення, провела тест по визначенню творчого потенціалу учителя. Аліна Юріївна поділилася досвідом проведення уроків у 10-11 класах з використанням пісенного матеріалу, надала колегам тематичний розподіл пісень у виконанні видатних англомовних співаків, зразки вправ, які можна використати.

Мостова Г.М. (учитель Цукрозаводського НВК) презентувала досвід роботи за програмою «Е Тwining Plus». Це навчальна програма Європейської комісії, започаткована в 2005 році з метою розвитку співпраці європейських шкіл. В рамках програми учні отримують навички роботи в команді та створення спільних проектів, дізнаються про культуру країн Європи та знаходять нових друзів.

Учні закладу,  на чолі з керівниками проекту Даценком О.В. та Мостовою Г.М., стали учасниками 2 проектів “Christmas cards exchange” та “European eco-paper”. Учнями створено презентації “Welcome to Ukraine” та “Christmas Traditions in Ukraine”, виготовлено 34 листівки з різдвяними привітаннями та відправлено їх у 17 країн-учасників проекту, записано різдвяну щедрівку “Щедрик”(“Carol of the bells”) українською та англійською мовами у виконанні учнів школи.