Освітній проект «Історичні студії»

20 груд. 2016
Чергове заняття учасників семінару-практикуму «Історичні студії

В рамках підготовки учнів одинадцятих класів загальноосвітніх навчальних закладів району до здачі ДПА та ЗНО, методичним об’єднанням вчителів історії у 2016-2017 навчальному році започатковано освітній проект «Історичні студії» - проведення кластерних семінарів-практикумів з історії України.

Чергове заняття учасників семінару-практикуму «Історичні студії», учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району було присвячено одній із найскладніших тем в історії України «Українські землі наприкінці 50-х р.р ХVІІ - на початку ХVІІІ ст.» - періоду доби Руїни в історії України. Спільно із модераторами заняття, вчителями історії Криворучко С.М., Заболотною Ю.В., Трушем О.П., Флакей Н.М. та методистом відділу освіти Ляшко Н.В., учні здійснили історичне дослідження за основними напрямками вивчення відповідного періоду в історії - «Роль особи в історії Руїни», «Загарбницькі договори про Україну» та «Міжнародні угоди Гетьманської України, що призвели до втрати території держави». Змістовною роботою став підбір медіа матеріалів про період Руїни.

Учасники кластерного заняття взяли участь у захисті відповідних тем та отримали Сертифікати учасників освітнього проекту «Історичні студії».