Вони першими кинулися в бій

15 груд. 2016
У Войнівській ЗШ І-ІІІ ст. відбулося районне свято «Вони першими кинулись в бій»

14 грудня, в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у Войнівській ЗШ І-ІІІ ст. відбулося районне свято «Вони першими кинулись в бій», на яке були запрошені односельці–ліквідатори  Джумма О. В та Богун В.С.

Учні школи вшанували героїв, які пожертвували своїм здоров’ям та віддали життя, щоб врятувати світ від смертельних променів радіації. Хоча й пройшло вже 30 років із дня трагедії, проте чорний день Чорнобильської катастрофи продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив свої недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Ведучі наголосили,  що 29 листопада 2016 року в історії атомної безпеки не лише України, а й без перебільшення, усього світу, відбулася визначна подія – накриття старого Чорнобильського «саркофагу» новим безпечним конфайнментом, що найближчі сто років повинен убезпечити аварійний четвертий реактор від подальших руйнувань.

Від районної державної адміністрації ліквідаторів привітала начальник управління соціального захисту населення Табачкова І.М., методист відділу освіти Ляшко Н.В. та сільський голова Ручйов М.Г. Гості вручили подяки  Олександрійської районної державної адміністрації «За мужність, самовідданість і високий професіоналізм, проявлений під час ліквідації аварії на ЧАЕС» та грошові винагороди.