Стартувала програма «ВЧИМОСЯ ПО ДОРОЗІ В ШКОЛУ»!!!!

5 груд. 2016
За ініціативи голови Олександрійської районної ради Коріненко О.А. стартувала програма «ВЧИМОСЯ ПО ДОРОЗІ В ШКОЛУ», яку підтримала та почала реалізовувати начальник відділу освіти Полтавець О.А., що надасть можливість підвищення освітнього рівня школярів, які підвозяться до навчальних закладів району шкільними автобусами.

Першими підтримали ініціативу, стартувавши з 30 листопада 2016 року, Шарівський навчально-виховний комплекс (директор Малихіна О.Г.) за підтримки депутата обласної ради, виконавчого директора ПАТ «Шарівське» КУЗЬМЕНА Віктора Івановича, придбавши  для шкільного автобуса авто магнітолу, щоб кожному була відкрита дорога до знань навіть під час перебування дітей у шкільному транспорті. Ініціативу підтримано та продовжено Олександрівською ЗШ І-ІІІ ступенів.

Впровадивши програму «ВЧИМОСЯ ПО ДОРОЗІ В ШКОЛУ», кожен школяр району буде мати можливість закріплювати здобуті знання по дорозі до школи, прослуховуючи твори видатних письменників,  цікаві факти про вчених фізиків, географічні факти, прослуховувати патріотичні пісні, казки, легенди, історичне минуле українців, відтворене в баладах і т.д.