Історичні студії - заняття для допитливих

23 лист. 2016
В рамках підготовки учнів одинадцятих класів загальноосвітніх навчальних закладів району до здачі ДПА та ЗНО, методичним об’єднанням вчителів історії у 2016-2017 навчальному році започатковано освітній проект «Історичні студії» - проведення кластерних семінарів-практикумів з історії України.

Кластерне об’єднання-це творче об’єднання однодумців методичного кабінету відділу освіти, центральної районної бібліотеки та районного методичного об’єднання вчителів історії. У тісній співпраці було започатковано відпрацювання із учнями складних для сприйняття учнів та досить важливих періодів в історії України. Медіасупровід здійснюють працівники бібліотеки, підготувавши підбірку відеороликів, відео презентацій, музичних фонограм; вчителі історії, яких визначено модераторами занять, працюють над виробленням в учнів історичного мислення, критичної оцінки історичної ситуації, патріотичних почуттів громадянина України. Загальну координацію проекту здійснює районний методичний кабінет.

22 листопада відбулося засідання проблемного семінару-практикуму на тему «Україна в Другій світовій війні 1939-1945р.р.», в якому взяли участь 32 одинадцятикласники. Учні працювали над засвоєнням знань, отриманих в ході навчально-виховного процесу з історії України, відпрацьовували складні моменти у висвітленні відповідного періоду в історії  держави, обмінювалися досвідом, отриманою в ході вивчення відповідних тем інформацією. Учасники семінару отримали сертифікати учасників.