Змагаємося, відпочиваємо, пізнаємо рідний край

14 черв. 2016
Спортивний туризм та краєзнавство - це захоплюючі заняття, якими можна і варто займатись задля дослідження свого краю та покращення спортивної майстерності.

Вже стало доброю традицією на початку літа  школярам брати участь у проведенні  масових обласних туристсько-краєзнавчих заходах. 09-11 червня 2016 року в мальовничій місцині біля с.Тарасівка Новгородківського району під загальним керівництвом управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» відбувся  XVII зліт юних туристів-краєзнавців та XХVIIІ Чемпіонат Кіровоградської області із спортивного туризму серед школярів і гуртківців позашкільних закладів.

17 команд юних туристів-краєзнавців із 14 територій області стали учасниками змагань. Команду Олександрійського району представляли учні Ізмайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Три дні тривала захоплююча боротьба. У конкурсній програмі, яка складалася з чотирьох номінацій, ізмацлівські туристи-краєзнавці мали такі результати: представлення команди - ІІ місце; краєзнавчий конкурс «Мій рідний край - Кіровоградщина» - І місце; конкурс оповідок - І місце, конкурс української народної пісні - І місце, команда «Мандрівники» посіла І місце. Учениця 8 класу Яротник Юлія презентувала пошуково-дослідницьку роботу «Історія села Піщаний Брід» у конкурсі «Творча майстерня» (історичне краєзнавство) і посіла ІІ місце.

У загальному заліку команда туристів-краєзнавців Ізмайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів посіла 4 командне місце.