Ми не говоримо «табір, прощавай»! Ми говоримо «до побачення, до наступного літа»!

10 черв. 2016
Чудова ідея корисного літнього відпочинку

Юність – це пора романтики, коли гостріше відчувається навколишній світ, а життя у наметі, вечірня ватра, пісні під гітару у колі однодумців – найзаповітніше бажання. Часто здійснити його самотужки буває не під силу, та коли до справи беруться разом – можна сподіватися на успіх.

То ж за підтримки депутата Верховної Ради України Кузьменка А.І., ТОВ «УкрАгроКом», начальника відділу освіти Полтавець О.О. мрії вихованців пришкільного дитячого оздоровчого табору «ПАТРІОТ» перетворилися у дійсність.

9 червня школярі прибули до с.Григорівка Олександрійського району. У мальовничому місці розбили намети, облаштували місця для відпочинку і почали насолоджуватися кожним моментом перебування на природі.

Керівники табору, спільно з помічником депутата Верховної Ради України Кузьменка А.І. Святець О.М., комерційним директором ТОВ «УкрАгроКом» П.Д.Фесюком, начальником відділу освіти Полтавець О.О., представниками цивільного корпусу «Азов. Олександрія», працівниками районного Будинку культури, потурбувалися про цікаву різнопланову програму для школярів.

Першими розпочалися змагання з пейнтболу, в яких взяв участь і комерційний директор ТОВ «УкрАгроКом» Павло Фесюк. Він своїм прикладом надихав учасників на перемогу.

Проявити всі свої вміння та навички з орієнтування на місцевості дала можливість «Теренова гра» зі спортивного орієнтування.

Веселі «Козацькі забави», які підготували і провели працівники районного Будинку культури, продемонстрували спритність, силу, витривалість, винахідливість учасників.

Як відомо, на голодний шлунок далеко не побіжиш і високо не підскочиш. То ж страви польової кухні із присмаком багаття смакували навіть найвибагливішим.

А ввечері відбулося урочисте закриття табору. Організатори підвели підсумки, вручили нагороди і подарунки. А потім усі разом запалили патріотичну ватру «Героям слава!» та стали учасниками програми «У колі друзів».

Відпочинок у такому форматі надзвичайно сподобався вихованцям табору, і вони щиро, по-дитячому, дякували організаторам і висловлювали побажання:

Ми не говоримо «табір, прощавай»!

Ми говоримо «до побачення, до наступного літа»!