Мовно-профільний табір «Smile» - джерело нових знань, позитивних емоцій, дружби та доброти

13 черв. 2016
Волонтер Корпусу Миру США в Україні долучилася до роботи в мовно-профільному таборі «Smile»

Знання іноземної мови є характерною рисою сучасної всебічно розвиненої особистості. Шляхи до оволодіння англійською мовою пролягають через спілкування з носієм мови. Вихованці мовно-профільного табору «Smile», який створено на базі Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів, мають таку можливість. Адже з грудня 2015 року у школі за програмою «Молодіжний розвиток» працює волонтер Корпусу Миру США в Україні Алессандрія Хайнес.

Дівчина є дуже щирою й відкритою у спілкуванні з школярами. Саме тому її робота в таборі є джерелом нових знань, позитивних емоцій, дружби та доброти.

Кожен день у таборі тематичний - здорового способу життя, природи, англійської мови, друзів, винахідника, захисту тварин тощо. Міс Алессандрія разом з вихованцями займаються рекреативним спортом, створенням міні-проектів, розігруванням веселих мініатюр, розучуванням пісень та обговоренням англійською мовою різноманітних порад щодо здорового способу життя, виробленням лідерських навичок. Спілкуючись англійською, школярі удосконалюють свої знання, здобувають практичний досвід розмовної мови, який могли б отримати лише за кордоном. Волонтерка особистим прикладом прагне донести до своїх вихованців формулу успішної і щасливої молодої людини: вірити, мріяти, працювати і ніколи не зупинятись на досягнутому!

Для вихованців мовно-профільного табору «Smile» спілкування із англомовним волонтером є стимулом до оволодіння англійською мовою на більш високому рівні.