2 черв. 2017

Дорога до зірок

Відбулося урочисте відкриття VІ Літньої Астрономічної школи «Сузір’я»
2 черв. 2017

Фестиваль «Перлини Олександрійщини» зібрав талановитих, успішних, активних

На фестивалі «Перлини Олександрійщини» віншували талановитих, обдарованих, успішних школярів району
26 трав. 2017

Зібралась на дзвоник останній весела шкільна дітвора

26 травня 2017 року у більшості навчальних закладів Олександрійського району пролунав Останній дзвоник.
26 трав. 2017

Зі Святом останнього дзвоника!

23 трав. 2017

Засідання обласної творчої групи вчителів географії у Войнівській ЗШ

18 травня 2017 року на базі Войнівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання обласної творчої групи вчителів географії
22 трав. 2017

Заняття обласної школи молодого керівника у Цукрозаводському НВК

17 травня на базі Цукрозаводського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» відбулося заняття обласної школи молодого керівника з проблеми "Формування позитивного іміджу навчального закладу в умовах децентралізації управління".
22 трав. 2017

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «У пошуках літературних талантів»

У місті Новограді-Волинському на Житомирщині відбулося вручення нагород переможцям ІІ Всеукраїнського конкурсу «У пошуках літературних талантів».
19 трав. 2017

Ми - нащадки славних козаків!

На базі Головківського НВК проведено І (районний) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
16 трав. 2017

Олександрійщина святкує День Європи

Фестиваль «Олександрійщина святкує День Європи» 13 травня у районному Будинку культури зібрав делегації учнів та євроклубів Олександрійщини із 17 загальносвітніх навчальних закладів району.
15 трав. 2017

Показовий День Цивільного захисту в Олександрівській школі

12 травня в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся показовий День Цивільного захисту