Заняття обласної школи молодого керівника у Цукрозаводському НВК

22 трав. 2017
17 травня на базі Цукрозаводського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» відбулося заняття обласної школи молодого керівника з проблеми "Формування позитивного іміджу навчального закладу в умовах децентралізації управління".

У складі делегації були Кирилюк А.П. (завідувач навчально-методичного відділу інноваційної діяльності та інтелектуальної власності КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»), Трубіна В.Г. (методист ОНМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»), представники Петрівського району та директори загальноосвітніх навчальних закладів із усіх районів Кіровоградщини.

Гостей приймали голова Приютівської селищної ради Вікторія Анатоліївна Лисенко, директор закладу Тетяна Валентинівна Лещенко, заступник директора з навчально-виховної роботи Олександр Васильович Даценко.

Під час екскурсії, яку провела Тетяна Валентинівна, гості дізналися про основні етапи становлення та розвитку освітнього середовища селища. Разом із заступником із виховної роботи Бугарь Ю.М. вона представила гордість колективу – музей закладу, який було створено у тісній співпраці з учнями і батьками.

Потому голова селищної ради Вікторія Анатоліївна і директор НВК Тетяна Валентинівна поділилися досвідом співпраці з громадою та децентралізованим управлінням.

Далі педагоги НВК презентували власні напрацювання та досягнення учнів. Учитель англійської мови Мостова Г.М. розповіла про діяльність шкільного Євроклубу «Uniti» та досягнення учнів у навчальній програмі Європейської Комісії eTwinning Plus. Роботу початкової ланки представила голова методичного об'єднання вчителів початкових класів Фірс Н.І.

Успіхи колективу як центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді висвітлила Скрипник А.В., педагог-організатор, координатор роботи центру. Виступи хореографічного, хорового, інструментальних колективів (керівники Данасієнко С.В., Михайлова О.С.) показали високий рівень виконавської та мистецької майстерності школярів. Гості переглянули виставку робіт вихованців гуртка «Диво-пальчики» (керівник Слободянюк Т.А.).

Після заповнення паспорта участі у заході і створення карти Кіровоградщини «Спільнота відповідального вчительства», розпочався Mini-Ed-camp з теми «Формування позитивного іміджу навчального закладу в умовах децентралізації управління».

Учасники працювали в локаціях:

1. Хмарні технології як засіб розбудови нової школи в умовах децентралізації (Ошега З.С., Петрівський РМК);
  2. Інформаційне та методичне забезпечення навчально-виховного процесу (Даценко О.В., Цукрозаводський НВК);
  1. Школа успіху – школа майбутнього! (Гнатюк Л.Г., Петрівська ЗШ);
  2. «Твори! Досліджуй! Реалізуй!» Новий погляд на проектні технології у виховній роботі (Бугарь Ю.М., Цукрозаводський НВК);
  3. Інтерактивна локація:
  • Як працюють інновації на імідж навчального закладу (Кирилюк А.П., КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського);
  • Простір міжособистісного спілкування керівника у формуванні  професійного іміджу (Трубіна В.Г., КОІППО).

Спілкування з колегами пройшло на високому організаційно-методичному рівні та додало нового досвіду і нових вражень усім присутнім.