Добронадіївські школярі на ХІХ Всеукраїнському турнірі юних істориків

26 квіт. 2017
Упродовж 18-22 квітня 2017 року в м.Запоріжжі проходив фінальний етап ХІХ Всеукраїнського турніру юних істориків

У завершальному етапі історичного інтелектуального марафону брали участь 145 учнів 8-11 класів у складі 29 команд – представників Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Житомирської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Полтавської, Сумської, Хмельницької областей, а також Миколаївщини, Львівщини, Рівненщини, Харківщини.

Від Олександрійського району Кіровоградської області юних істориків представляла команда «Надія» Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ст. в складі Єрмакової Софії, Трикозенко Аріни, Трикозенко Валерії та Скрипник Мирослави. Готували команду до такої відповідальної місії вчитель історії Добронадіївської школи Ловарік С.Г. та методист відділу освіти Ляшко Н.В.

Члени команди відчували особисту відповідальність, адже вони представляли область на такому представницькому конкурсі вперше. Проте із перших хвилин проведення відбіркових турів наша команда продемонструвала глибокі знання, широкий кругозір, а також позитив, дружню енергетику, підтримку один одного.

Нашими достойними суперниками у фіналі були команди спеціалізованих навчальних закладів Харкова, Донецька, Одеси, Житомира та Рівного, тому боротьба за вихід до півфіналу та фіналу Турніру була непростою. Юні історики витримали напружену боротьбу, яка вимагала від учасників впевненого оперування знаннями під час історичних дебатів, усвідомленого проектування минулих подій історії на сучасність, конструктивних інтелектуальних діалогів.

Організаторами турніру були  Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Змагання оцінювало компетентне професійне журі – науковці вищих навчальних закладів, методисти закладів післядипломної педагогічної освіти та вчителі навчальних закладів України. Координатором турніру була завідувачка сектору Інституту модернізації змісту освіти Т.Л.Гінетова.

Турнір проходив на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради, який гостинно прийняв юних істориків і забезпечив на високому рівні умови перебування гостей з усієї України.

Учасники турніру, окрім участі в напружених денних боях, мали можливість ознайомитись з містом на оглядовій екскурсії, відвідати музеї та цікаві історичні місця Запоріжжя. Особливо запам’яталася поїздка на острів Хортицю.

До фіналу турніру потрапили  найсильніші команди, дві із них-команда гімназії №6 м.Харкова та Гімназії №2 м.Миколаєва стали  абсолютними переможцями турніру.

Поїздка добронадіївських розумників відбулася завдяки фінансовій підтримці ТОВ "УкрАгроКом" і ТОВ "Гермес-Трейдінг" ХПП "Добронадіївське".

Дякуємо команді «Надія» Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ст. та вчителю історії Ловарік С.Г. за активну участь у Всеукраїнському Турнірі!