Проект «Історичні студії» успішно продовжується

30 січ. 2017
27 січня 2017 року відбулося чергове заняття учасників семінару-практикуму

В рамках підготовки учнів одинадцятих класів загальноосвітніх навчальних  закладів району  до здачі ДПА та ЗНО, районним методичним кабінетом, методичним об’єднанням вчителів історії у 2016-2017 навчальному році здійснюється реалізація освітнього проекту «Історичні студії» - проведення кластерних семінарів-практикумів з історії України. Чергове заняття учасників семінару-практикуму із теми «Литовсько-руська держава. Українські землі у складі Великого князівства Литовського та інших держав. (ІІ пол. ХІV – І пол. ХVІ ст.)» відбулося 27 січня 2017 року у приміщенні Центральної районної бібліотеки.

25 учнів школярів із 8 загальноосвітніх навчальних закладів взяли участь у проведенні тренінгового заняття  із питань, які розкривають період польсько-литовського панування на українських землях. Модераторами заняття були вчителі історії Червонокам’янського НВО Заболотна Ю.В., Цукрозаводського НВК Руденко Н.І., Протопопівської ЗШ І-ІІІ ст. Риженко В.І. та методист методичного кабінету Ляшко Н.В.

Спільна робота над висвітленням об’ємної теми у програмі підготовки учнів до ЗНО була досить цікавою, пізнавальною. Учні розглянули відповідний історичний період у іншому ракурсі, ніж відбувалося це вивчення у попередні роки.

Учасники кластерного заняття взяли участь у захисті відповідних тем та отримали Сертифікати учасників освітнього проекту «Історичні студії».