Новопразькі вчителі - агенти змін в освіті

25 лист. 2016

У м.Вінниця завершується останній модуль навчальної програми для українських вчителів "Про.Навички". «Про. Навички» шукає тих вчителів, які хочуть змінити формат взаємодії учня і вчителя на уроці та вірять в унікальність кожної дитини, а також  прагнуть створити середовище, яке сприятиме усесторонньому розвитку учнів.

Учасники навчальної програми презентували свої проекти, метою яких є покращення навчання школярів та студентів.

У цьому році Кіровоградщину представляли вчителі Новопразького НВК Бугайова Н.А. та Борщ С.В., які презентували проект "Очно-дистаційна школа "Сузір'я", що спрямований на зміну навчального досвіду учнів на краще. Журі відзначили проект найвищою оцінкою - 9 балів.

Тепер Наталія Анатоліївна та Світлана Вікторівна отримали можливість реалізувати свій проект на GoFundEd – це спільнота вчителів-творців освітніх змін, що за допомогою краудфандингу реалізують проекти у своїх класах та школах, залучаючи доброчинців. Будь-хто може зайти на платформу і підтримати проект, адже важлива кожна гривня.

Наші колеги приєдналися до спільноти “Про.Світ”, яка нараховуює вже понад 100 вчителів по всій Україні і отримали можливість постійно брати участь у зустрічах спільноти, мати доступ до додаткових навчальних можливостей.

Щиро вітаємо колег-новаторів і бажаємо плідних результатів!