Майбутнє України в надійних руках!

18 лист. 2016
15-17 листопада 2016 року у Києві відбулася Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», яку організував Національний центр «Мала академія наук України».

15-17 листопада у Києві пройшла VII Всеукраїнська виставка-конкурс учнівських винаходів "майбутнє України". На захід зібралось 100 учнів з 23 областей України.

У цьому році Кіровогращина відправила на виставку 7 проектів, з яких чотири зайняли призові місця: два проекти з Олександрії, один – з Олександрійського району і один з обласного центру.

Вітаємо наших винахідників - Кісільва Максима та  Марченка Назара, учнів 11 та 10 класів Новопразького навчально-виховного комплексу за зайняте третє місце та премію в 1 тисячу гривень в номінації «Робототехніка». Тема їх роботи "Автономна роботизована транспортна система", керівник проекту – Мітленко Лариса Олександрівна.