Пласт - український скаутинг

26 жовт. 2016
Проведено семінар з організації Пластового (скаутського) руху в навчальних закладах області

22-23 жовтня 2016 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у рамках роботи обласного координаційного центру з національно-патріотичного виховання молоді спільно із Молодіжною організацію «Пласт – Національна Скаутська Організація України» проведено семінар з організації Пластового (скаутського) руху в навчальних закладах області.

Учасниками семінару стали активісти найстаршої скаутської організації України, яка понад 100 років виховує свідомих, патріотично налаштованих та законослухняних громадян. До участі у семінарі долучилися культорганізатор Центру дитячої та юнацької творчості району Щербатюк Інна та вчитель історії Новопразького НВК, керівник гуртка «Джура»  Новопразького БДЮТ Матяш Володимир.

Учасники семінару (представники Благовіщенського, Кіровоградського, Компаніївського, Новгородківського, Новоукраїнського, Олександрійського, Онуфріївського районів та міст Кропивницького і Світловодська) мали змогу апробувати методику скаутських організацій у вихованні підростаючого покоління на засадах  моралі,  здорового способу  життя  і любові до рідного краю.

Слід зазначити, що пластунська організація активно діяла у Цукрозаводському НВК і наразі стоїть питання про відновлення в закладі роботи пластової групи. До цікавої, захоплюючої великої Гри під назвою Пласт будуть долучатися школярі навчальних закладів району.

Ми розуміємо, наскільки багато попереду роботи, але не маємо сумнівів, що сил та натхнення вистачить на втілення всіх заходів!!! Адже ми відповідальні за країну, в якій живемо!!!