Внесок школярів Олександрійщини

8 черв. 2016
Молодіжні ініціативи

Активна, небайдужа молодь Олександрійщини, яка відпочиває в пришкільному дитячому оздоровчому таборі «ПАТРІОТ», вирішила зробити свій внесок у розробку проекту програми оздоровлення молоді Кіровоградщини 2016-2020.

Загони підготували пропозиції і презентували свої напрацювання 7 червня під час зустрічі із першим заступником голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Коваленком Сергієм Петровичем, помічником народного депутата України Кузьменка А.І. Святець Оленою Миколаївною, начальником відділу освіти райдержадміністрації Полтавець Оленою Орленівною.

Школярі продемонстрували своє бачення відпочинку й оздоровлення. Серед молодіжних ініціатив – заходи національно-патріотичного, туристсько-краєзнавчого, мистецького, спортивного, волонтерського спрямування.

Учні сподіваються, що запропонований проект буде корисним, цікавим, багатим на добрі справи і матиме дієві результати.

У свою чергу, Сергій Петрович відмітив високий рівень підготовки проектів, сміливі рішення, креативний підхід, командний дух.