Серпнева конференція - 2018

31 серп. 2018
Відбулася серпнева конференція освітян району

Для освітян Олександрійщини початок нового навчального року традиційно знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка цьогоріч пройшла 31 серпня в Районному будинку культури.

Серпнева конференція - це підведення підсумків за минулий навчальний рік, визначення перспективних завдань, цікаві зустрічі, обмін думками, враженнями.

Привітати дружню освітянську родину на захід завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль, керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Лисенко, голова Приютівської громади Андрій Коломійцев, заступник голови Новопразької громади Олена Полтавець та інші гості.

Щирі привітання та найкращі побажання адресував педагогам у своїй вітальній промові Юрій Коваль. Звертаючись до освітянської спільноти, він подякував за щоденні зусилля і наполегливість, що направляють вони на навчання і виховання підростаючого покоління. У свою чергу, він запевнив присутніх у всебічній підтримці влади творчо працюючих педагогів і обдарованих учнів та побажав освітянам невичерпної енергії, сил і наснаги в роботі, добробуту і достатку у родинах.

З вітальним словом до учасників педагогічного форуму звернулася головний спеціаліст відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації Світлана Михайленко. Потому у своїй доповіді вона висвітлила результати роботи закладів освіти у 2017-2018 навчальному році.

1 вересня 2018 року першокласники району прийдуть у Нову українську школу та навчатимуться за новим Державним стандартом. Досвідом підготовки до навчання по-новому поділилися Лапко Л.О. і Шевцова Н.В., вчителі початкових класів Войнівської і Олександрівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. А відеосюжети створеного ними освітнього середовища продемонстрували готовність реалізувати нові підходи до організації навчання дітей, яке буде сучасним, цікавим, креативним.

Про створення в районі умов для забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти виступила директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Олександрійської районної ради Кіровоградської області Ольга Коваленко.

В урочистій атмосфері відбулося нагородження працівників освітньої галузі. Традиційно, було вручено дипломи лауреатам районної педагогічної премії імені Ф.Оксанича. За особистий внесок у розвиток освіти, значні досягнення у навчанні та вихованні молоді, за успіхи у професійній діяльності цьогорічними лауреатами стали: педагогічний колектив Попельнастівської ЗШ І-ІІІ ступенів у номінації «Школа успіху»; методист методичного кабінету відділу освіти Груша В.В. у номінації «Наставництво. Інновації. Пошук»;  вчитель зарубіжної літератури Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів Глущенко Н.В. у номінації «Педагог-майстер»; директор Андріївської ЗШ І-ІІ ступенів Жгун О.Ф. у номінації «Керівник року»; вчитель хімії і біології Новопразького НВО Пишна В.О. у номінації «Золотий фонд Олександрійщини»; вчитель англійської мови Шарівського НВК Козел А.Ю. у номінації «Творчість. Молодість. Перспектива».

Також були вручені дипломи переможцям конкурсу на створення кращого освітнього середовища для учнів 1 класу колективам Олександрівської ЗШ, Войнівської ЗШ, Попельнастівської ЗШ, Андріївської ЗШ, Косівського НВО, Куколівського НВК.

За якісну підготовку закладів освіти до нового 2018-2019 навчального року педагогічним колективам Андріївської ЗШ, Бутівського НВК, Войнівської ЗШ, Куколівського НВК, Косівського НВО, Новоселівського НВК, Олександрівської ЗШ, Попельнастівської ЗШ, Шарівського НВК, Щасливської ЗШ, Андріївського ДНЗ, Березівського ДНЗ, Войнівського ДНЗ, Добронадіївського ДНЗ, Ізмайлівського ДНЗ, Косівського ДНЗ, Новопразького ДНЗ «Сонечко, Олександрівського ДНЗ, Протопопівського ДНЗ, Приютівського ДНЗ, Червонокам'янського ДНЗ оголошено подяки.