З перемогою, дослідники природи!

15 черв. 2018
Куколівські зоологи - переможці VI Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних зоологів

З 12 по 14 червня 2018 року, з метою підтримки талановитих та обдарованих дітей, набуття ними професійних зоологічних знань, розвитку вмінь і навичок польових зоологічних досліджень, залучення їх до науково-дослідної роботи, розвитку еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся VI Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів, що зібрав учасників комплексних науково-дослідних експедицій, походів, шкіл передового досвіду, польових практик із досвідом роботи з зоології з 19 регіонів України.

Єдину команду Кіровоградської області представляли учні Куколівського НВК – Шибіцька Тетяна (8 кл.), Буркацька Даяна (10 кл.), Карталиш Діана (10 кл.) і керівник Шевцов А.О.

У рамках Збору відбувся захист презентацій науково-дослідницьких проектів за результатами експедицій, походів, польової практики областi, яку представляли учасники заходу, функціонувала фотовиставка «Червонокнижнi тварини рідного краю», проведено польову практику на базі регіонального ландшафтного парку «Фельдман Екопарк» та  екскурсійно-пізнавальну програму.

У ході напружених і складних змагань наша команда виборола призові місця найвищого державного рівня у двох номінаціях. Так, у конкурсі фоторобіт «Червонокнижні тварини рідного краю» команда посіла ІІІ місце, а у конкурсі-презентації команд-учасників – ІІ місце.

Щиро вітаємо юних зоологів і керівника із заслуженою перемогою та бажаємо подальших успіхів!