Перемога на Всеукраїнському зборі юних екологів

14 черв. 2018
Про XІІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів

Із 5 по 7 червня цього року в місті Івано-Франківськ на базі Карпатського національного природного парку проходив XІІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів.

У рамках заходу були проведені наукові дослідження рослинного та тваринного світу Івано-Франківщини, екскурсії до Карпатського національного природного парку. На базі цих природних об’єктів, учасниками зльоту були виконані польові, ботанічні, зоологічні та гідробіологічні  практикуми.

Команду юних екологів Кіровоградщини представляли учасники міжрегіонального освітнього проекту «Степові перлини рідного краю» Василишина Яна, учениця КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 ім. А.С.Макаренка Долинської районної ради» Долинського району, та Малиновський Максим, учень Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів Олександрійського району (керівники: Стеблина О.О., Федоров В.М.).

У підсумковому заліку, команда юних екологів з Кіровоградщини - переможці XІІ Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних екологів, отримала Дипломом II ступеня та ІІ місце в загальному заліку.

Вітаємо учнів та їх керівників з перемогою та бажаємо подальших успіхів!