Фестиваль «Перлини Олександрійщини»

1 черв. 2018
Відбувся фестиваль обдарованих дітей «Перлини Олександрійщини»

Коли у небі сонечко сміється,
А в полі, лузі квіти розцвітають,
Тоді дітей з прекрасним святом –
З днем захисту завжди вітають

Традиційно, у День захисту дітей, Олександрійщина вшановує учнів, які завдяки своїй наполегливості, розуму та таланту досягли певних вершин.

На фестиваль обдарованих дітей «Перлини Олександрійщини», який відбувся  1 червня у районному будинку культури, завітали перший заступник голови Олександрійської райдержадміністрації О.Безкровний, головний спеціаліст відділу освіти С.Михайленко, головний спеціаліст відділу культури і туризму І.Голобородько, завідувач методичного кабінету відділу освіти Т.Мартюшина.

До нагородження були представлені учні, які здобули призові місця на обласних, Всеукраїнських та Міжнародних рівнях олімпіад, конкурсів, фестивалів. 54 призери отримали грамоти відділу освіти та грошові винагороди.

Окрім гарного настрою, нових знайомств та вражень від художніх номерів  усі отримали масу задоволення від ігротеки та майстер-класів. А ще всі бажаючі мали змогу зробити гарне фото на згадку у спеціально оформленій зоні і посмакувати смачним морозивом.

Фестиваль проведено за сприяння районної державної адміністрації, відділу освіти та центру дитячої та юнацької творчості.