Оздоровлення. Цікаво і корисно

31 трав. 2018
Пройшло засідання семінару керівників дошкільних установ

Літо - найулюбленіша пора року наших дітей. А ще літній період - це пора для їх оздоровлення.

30 травня 2018 року на базі Червонокам’янського ДНЗ «Малятко» пройшло засідання семінару керівників дошкільних установ району «Управлінський діалог. Next», на якому взяли участь методист методичного кабінету по роботі з закладами дошкільної освіти Логвінова Л.Я., керівники закладів дошкільної освіти району та вихователі дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів. Тема засідання була присвячена організації фізкультурно-оздоровчої діяльності дошкільників влітку.

Колектив Червонокам’янського ЗДО презентував напрацювання щодо впровадження сучасних інноваційних технологій в систему фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі дошкільної освіти та висвітлив роботу по підготовці до оздоровлення, плануванню оздоровчої роботи, організації харчування в літній період, контрольно-аналітичну діяльність, а також організацію освітнього процесу у літній період. Під час практичної частини дошкільники презентували  фітбол-гімнастику, степ-терапію, казко-терапію, су джок-терапію, сміхо-терапію. Логвінова Л.Я., методист РМК, акцентувала увагу присутніх на проведенні Дня захисту дітей, визначивши його стартом оздоровчого літнього сезону 2018 року.

Діяльність закладів дошкільної освіти у літній період здійснюється відповідно до інструктивно-методичних рекомендацій МОНмолодьспорту:

• «Організація роботи в закладах дошкільної освіти у літній період» (лист від 16.03.2012 р. № 1/9 – 198);
  • «Про організацію фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільних навчальних закладах у літній період» (лист від 28.05.12 № 1/9-413).

Цими документами визначено зміст освітнього процесу ЗДО, фізкультурно-оздоровчої роботи, надані рекомендації щодо організації оздоровчих заходів.

Учасники семінару зійшлись на спільній думці: літня оздоровча кампанія потребує ретельної попередньої підготовки з боку кожного закладу дошкільної освіти району. Адже оздоровлення дітей у літній період – складова частина роботи дошкільного закладу зі зміцнення та збереження фізичного і психічного здоров’я дітей.

Бажаємо колегам цікавої творчої праці влітку, гарної погоди, дитячих радісних посмішок, схвальних відгуків родин.