Олександрійщина відсвяткувала День Європи

14 трав. 2018
Щорічний єврофестиваль "Олександрійщина святкує День Європи" відбувся на базі Цукрозаводського НВК 11 травня. У ньому взяли участь більше 70 учнів із 14 закладів освіти району.

Єврофестиваль розпочався з самого ранку. Учні зібралися аби позмагатися у виконанні нестандартних завдань на знання Європи, при цьому кожна із команд представляла відповідну європейську країну.

На захід завітали також і поважні гості, серед яких новообраний голова Приютівської ОТГ Андрій Коломійцев, заступник голови райдержадміністрації Олександр Безкровний, голова райради Ольга Коріненко, селищний та сільські голови населених пунктів Приютівської ОТГ.

З вітальним словом до євроклубівців звернувся Андрій Коломійцев, який розповів про започаткування відзначення Дня Європи в Україні та побажав й надалі впевненно крокувати вперед, розвивати свою країну, адже саме від молоді залежить мабутнє України. Також привітали дітей Ольга Коріненко та Олександр Безкровний, побажавши дітям любити свою країну та мати щире бажання її змінювати на краще.

Після офіційної частини школярі взяли участь у заходах одразу на кількох локаціях: танцювальному флеш-мобі "Парад країн", виставці світлин "Країни Європи моїми очима", виставці малюнків та плакатів, селфі-зоні та виставці народних умільців Приютівської ОТГ.

Головним елементом фестивалю став квест "Крокуємо Європою". Під час проходження шести станцій команди, які були створені об’єднанням учнівських делегацій з різних закладів, заробляли бали, відповідаючи на питання щодо культури європейських країн: казок, музики, архітектури, кухні, прапорів та видатних особистостей. Під час церемонії закриття єврофесту кращі команди були відзначені. Кожна делегація отримала сертифікат учасника єврофесту - 2018.

Діти залюбки робили фото в селфі-зоні та по закінченню фестивалю разом з усіма присутніми мали змогу насолодитися цікавою концертною програмою «Європейський вернісаж».