English week у Бутівському НВК

2 трав. 2018
У Бутівському НВК пройшов Тиждень англійської мови.

Предметні тижні у школі — одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учнів проявити свої багатогранні здібності. Тиждень англійської мови – це завжди цікаво, пізнавально, захоплююче.

З метою розширення світогляду учнів, узагальнення і систематизації знань, підвищення рівня мотивації до вивчення англійської мови у Бутівському НВК пройшов щорічний English week, упродовж якого проводились різнопланові заходи.

Перший день запам’ятався учасникам шоу бульбашок.

У вівторок діти відзначили день народження англійської королеви, підготували корони, вчилися поводити себе як справжні аристократи. Під ритми англомовних пісень діти не просто танцювали, а виконували завдання («Торкнись носа», «Поплескай в долоні» та ін.).

У середу разом пекли та розмальовували пряники та складали рецепти англійською мовою.

У четвер на «Sandwich Party» діти разом з батьками готували різні види англійських бутербродів.

Завершальним етапом у проведенні тижня англійської мови став день шаленої шкарпетки.  Діти заздалегідь виготовили оригінальні шкарпетки та продемонстрували їх, із задоволенням декламували вірші, співали пісні, танцювали.

А родзинкою стало малювання картин меленою кавою.

Саме такі заходи у співпраці вчителів, учнів, батьків несуть великий навчальний потенціал, допомагають знайти вихід зі складних ситуацій.
     Діти завжди з цікавістю та ентузіазмом ставляться до подібних заходів. Тому й пройшов тиждень іноземної мови надзвичайно легко, весело, у дружбі та співпраці. Він залишив по собі, крім приємних спогадів і теплих вражень, нові знання та навички у школярів, налаштував деяких учнів до подальшого активнішого вивчення англійської мови, роботи над собою.