Екзамен на вправність та мужність

24 квіт. 2018
В рамках проведення завершального етапу навчання з предмету "Захист Вітчизни", 24 квітня 2018 року на базі Олександрійського аграрного ліцею розпочалися триденні навчально-польові збори учнів 11 класів закладів освіти району.

За сприяння  Олександрійської райдержадміністрації, командування  військових частин А-1405 Збройних Сил України і  Олександрійського гарнізону Національної гвардії України,  Національної федерації військово-спортивних багатоборств, військово-патріотично-спортивного клубу «Захист» упродовж навчально-польових зборів буде перевірено теоретичні знання та практичні вміння випускників з тактичної, вогневої та фізичної підготовки, основ цивільного захисту, надання першої медичної допомоги.

На урочисте відкриття зборів завітали заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Коломійцев, керівництво районної державної адміністрації на чолі з головою РДА Богданом Курупом та його заступниками, командування військової частини 3006, керівництво аграрного ліцею. З вітальними словами до учасників заходу звернулись перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль, голова районної організації ветеранів України Олександр Голуб, керівник військово-патріотично-спортивного клубу «Захист» Андрій Ярошевський.

Сьогодні, у перший день зборів, 53 юнаки і 13 дівчат із 10 закладів освіти району проходять загальну спортивну та стройову підготовку. Разом з тим, на території ліцею проходить також  виставка військової техніки та озброєння, а ввечері на школярів чекає культурно-розважальна програма та вечір відпочинку, організований відділом культури та туризму райдержадміністрації та районним будинком культури.