ГРОМАДЯНИН-2018

24 квіт. 2018
Бути громадянином своєї землі – значить переживати разом з Батьківщиною всі труднощі, значить бути єдиним з народом, спільно вирішувати проблеми, які виникають в твоїй країні.

Ми  - молода, незалежна держава, яка хоче посісти гідне місце серед європейських і світових країн. Для цього ми маємо все необхідне – працелюбний талановитий народ, родючі  чорноземи, надра, багаті корисними копалинами, славну давню історію, культуру, традиції, досягнення у різних сферах діяльності.

Метою суспільної акції школярів України «Громадянин» є стимулювання інтересу молодого покоління до вирішення актуальних суспільних проблем, формування досвіду соціальної комунікації та відповідальної громадянської участі на рівні місцевої громади, сприяння консолідації та інтеграції українського суспільства.

Учасники районного етапу  щорічної  суспільної акції школярів України «Громадянин» із 7 загальноосвітніх закладів району ( Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Головківського НВК, Ізмайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Червонокамянського НВО, Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів, Користівської ЗШ І-ІІІ ступенів) 24 квітня презентували свої проекти у відділ освіти Олександрійської РДА.

В підсумку маємо наступні результати: Ясинський Назар та Малиновський Максим (Добронадіївська ЗШ І-ІІІ ступенів) – І місце у номінації «Результативний проект» (проект «Єврокарта»), Полонська Анжеліка та Бугайченко Каріна (Користівська ЗШ І-ІІІ ступенів) – І місце у номінації «Оригінальний проект» (проект «Лялька-мотанка - оберіг і символ материнства), Караповська Дар’я (Червонокам’янське НВО) – І місце у номінації «Змістовний проект» (проект «Червонокам’янський театр – від  і до…»), Коханський Микола (Червонокам’янське НВО) – І місце у номінації «Інформативний проект» («І в Сибіру сонце сходить»), Пономаренко Мирослава та Медвєдєв Михайло (Протопопівська ЗШ І-ІІІ ступенів) – І місце у номінації «Доказовий проект» (проект «Без права на забуття»), Яротник Юлія (Ізмайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) – ІІ місце у номінації «Актуальний проект» (проект «Даруємо тепло наших сердець»), Шаповал Оксана, Марченко Анастасія (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) – ІІІ місце у номінації «Актуальний проект» (проект «Профілактика булінгу серед підлітків»), Бєляк Валерія (Головківський НВК) – ІІІ місце у номінації «Інформативний проект» (проект «Фейк – інформаційне насильство ХХІ століття»).

Учасники акції довели, що  зацікавлені у тому, щоб зробити свій особистий внесок у покращення суспільного життя своєї Батьківщини.