Для дружби немає кордонів!

17 квіт. 2018
У Цукрозаводському НВК відбулася щорічна зустріч із німецькими школярами

У рамках Програми освітньої співпраці та обміну знаннями в Цукрозаводському НВК відбулася щорічна зустріч із німецькими школярами. Гостей привітали українським короваєм учні закладу у національних костюмах. Під час оглядової екскурсії було презентовано виставку робіт з бісеру і колекцію вишиванок народних умільців селища.

Активні вправи «Коло знайомств» та «Чарівний капелюх» дали можливість присутнім дізнатися більше один про одного.  У ході театралізованого дійства лунали пісні, виконувалися запальні  танці, особливо сподобався танок дружби – полька «Ойра».

В теплій атмосфері учасники заходу смакували каву та висловлювали свої враження від перебування у стінах закладу.

На завершення зустрічі гості написали свої побажання на сердечках та прикріпили їх на дерево дружби - калину, яку посадили в минулому році німецькі школярі. На згадку про зустріч гостям вручили солодкі сувеніри.

День був насиченим, змістовним, цікавим і захоплюючим!