Чергова сесія районного парламенту дітей

16 квіт. 2018
13 квітня на базі Олександрійського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулася сесія районного парламенту дітей. На сесію прибули 22 депутати закладів освіти району

Програма сесії була досить різноплановою та насиченою. Як завжди сесія розпочалась урочистим виконанням Гімну парламенту дітей та вправами на згуртування з координатором РПД О.Балагуровою. Далі з інформаційним повідомленням про Саміт проактивних “Б.У.М" – «Бажай. Удосконалюй. Мотивуй.», що проходитиме 2-4 травня 2018 року в Пущі-Водиці, на базі міжнародного дитячого центру "Артек", виступила головний спеціаліст відділу освіти С.Михайленко. даний проект створений для молоді, яка хоче розвивати себе та суспільство і налагодити зв’язки з активними людьми зі всієї України. Здобуті знання, навички та інструменти стануть в нагоді для створення власних соціальних проектів як на локальному, так і на національному рівнях.

Наступним на порядку денному було заслухано звіт голови Олександрійського РПД  Яротник Юлії про проект рішення І сесії ХІІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей.

Одним із головних питань сесії було визначення  ролі лідерів в запобіганні шкільного цькування (булінгу) та розробка логотипу «Stop-булінг»  для проведення флеш-мобу.  Заслухавши пропозиції юних парламентарів та розглянувши проекти розроблених ними логотипів, можна впевнено сказати, що  наша молодь активна, готова діяти різнобічно: і звертатися до органів місцевої влади, шукати однодумців серед представників своїх громад та і самим докладати зусиль щодо запобіганню такому явищу та його проявам.

Далі методист  ЦДЮТ Гавриленко Н.І. провела майстер – клас з  виготовлення бутафорії  для проведення фото сесій, які так полюбляє сучасна молодь.

Завершили сесію цікавою екскурсією до краєзнавчого музею, де ознайомилися з новими краєзнавчими та народознавчими експонатами. Та особлива увага депутатів була привернута по завершенню відзначення Дня космонавтики до експозиції нашого земляка - космонавта Леоніда Попова.