На шляху до НУШ

16 квіт. 2018
Відбулося підсумкове заняття проблемної групи вчителів англійської мови (керівник Козел А.Ю., вчитель Шарівського НВК).

Було розглянуто два типи мотивації навчання учнів – зовнішній і внутрішній – та концепції відомих психологів щодо зацікавленості учнів до предмету. Вчителі поділилися власним досвідом роботи з невмотивованими дітьми та обговорили шляхи підвищення зацікавленості учнів до вивчення англійської мови, оскільки навчання завжди має бути цікавим та веселим. Зробити його таким допоможе пісня, гра, ляльки, маски…

Команда творчих педагогів дійшла висновку, що велика роль у цьому питанні відводиться вчителю, оскільки від його підготовки, вміння організувати роботу учнів так, щоб кожна дитина відчула себе важливою на уроці, залежить ставлення учня до предмету.

Робота проблемної групи дійсно була корисною і дала можливість розкрити творчий потенціал кожного вчителя, адже в умовах «Нової української школи» сучасний вчитель повинен створити новий освітній простір та привнести в заклади освіти сучасні технології.