Засідання творчої групи з логіки

16 квіт. 2018
В Улянівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання творчої групи, яке провела її керівник - вчитель вищої категорії, старший учитель Метелиця Світлана Іванівна.

На засіданні були присутні вчителі міста на чолі з методистом міського управління освіти  Лозовою О.І., які теж цікавляться питанням розвитку логічного мислення учнів початкових класів.
     Світлана Іванівна Метелиця провела практичне заняття з унями 1 класу, на якому  показала  свої  авторські практичні завдання з курсу "Логіка". Далі присутні обмінялися досвідом роботи з даної проблеми, ділилися своїми враженнями від заняття та відповідали на запитання, які виникали в ході обговорення.
     Заслуговують на увагу виступи по обміну досвідом вчителів Заблоцької Г.М., Ковтун Ю.С., Гейко Л.П., Твердохліб Н.В., Лаврівської Ю.В. та Токарєвої Н.М., Бардакова О.І.
     Адміністрація школи провела цікаву екскурсію для гостей з  міста та району, показала свої досягнення  щодо реалізації завдань Нової української школи.