Літо з GoCamp

11 квіт. 2018
Успіх наших закладів освіти у проекті GoCamp

Вітаємо вчителів та учнів Головківського та Цукрозаводського НВК, які увійшли у 15 шкіл області за результатами проекту GoCamp, а також Бутівський НВК, якому Громадська організація Глобал Офіс і в цьому році надала можливість запросити волонтера з Нідерландів.

GoCamp - це новий формат пришкільних мовних таборів з поглибленим вивченням англійської або німецької мов із залученням іноземного волонтера.

У мовному таборі діти зможуть брати участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкуючись англійською чи німецькою мовами між собою та волонтером. За допомогою спеціально розробленої програми учні  працюватимуть  в команді, зможуть критично мислити та бути толерантними до інших.