Підготовка вчителів до роботи в умовах Нової української школи

14 бер. 2018
Семінар-тренінг вчителів НУШ проведений у відділі освіти Олександрійської райдержадміністрації

Вчителі початкових класів продовжують вивчати нові методики навчання майбутніх першокласників та нормативні документи, без знання яких працювати вчителем початкової школи буде майже неможливо.

Керівниками тренінгу були вчителі Щепак Л.О. (Новоселівський НВК) та Реу В.І. (Улянівська ЗШ І-ІІІ ст.). Саме вони нещодавно пройшли курсову перепідготовку для вчителів Нової української школи. Щепак Л.О. підготувала цікаву презентацію про методичні прийоми критичного мислення та ознайомила присутніх з виготовленням сучасного дидактичного матеріалу необхідного на уроках кожного дня. Реу В.І. звернула увагу на проведення ранкових зустрічей та використання методичної літератури, яку найбільше полюбляють діти.

Кожен вчитель повинен був  підготувати  до семінару різного виду дидактичний матеріал, який необхідно буде використовувати у 2018/2019 навчальному році. Найкраще справилися з цим завданням вчителі: Ніколаєнко Ю.Ю. (Шарівський НВК), Охріменко Н.Г. (Червонокам'янське НВО), Горобець Т.М. (Долинська філія Червонокам'янького НВО), Зеленгур С.А. (Новопразький НВК), Кармазіна А.М. (Лікарівський НВК), Ковтун Ю.С. ( Куколівський НВК), Котяж В.І. (Косівське НВО), Чорнобривець Т.К. (Користівська ЗШ), Лапко Л.О. (Войнівська ЗШ), Труш Н.Б. (Попельнастівська ЗШ), Мудрак Н.В. (Бутівський НВК), Капелюха А.Т. (Щасливська ЗШ), Потапчук І.В. (Цукрозаводський НВК).

Методист відділу освіти Козакова Н.А. нагадала присутнім про матеріали, які слід підготувати вчителям для успішного проходження фінальної сесії для вчителів НУШ у червні місяці.