Викладання є мистецтво, а не ремесло – в цьому суть учительської справи

14 бер. 2018
На базі Протопопівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся майстер-клас учителя біології Лопати С.С.

Коли у двох людей по одному яблуку і вони ними обмінюються,

то в них і залишається по одному яблуку,

а коли люди обмінюються ідеями, то у кожного буде по дві ідеї.

Бернард Шоу

Для підвищення фахової майстерності молодих учителів біології на основі передачі досвіду педагога-майстра 13 березня 2018 року на базі Протопопівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся майстер-клас учителя біології вищої категорії, старшого учителя Лопати Світлани Семенівни.

Зрозуміло, що персональний вектор розвитку кожного учня не завжди збігається з напрямком руху у велику науку: не всім бути Ейнштейнами. Але із задоволенням і користю вчитися здатні всі. Саме процес розкриття важливої проблеми сьогодення – урізноманітнення навчального процесу, активізація пізнавальної діяльності учнів - спостерігали молоді педагоги під час відкритого уроку у 8 класі. Урок з теми «Зорова сенсорна система» був сконструйований з максимальним наближенням до запитів і можливостей учнів, а «сухий» навчальний матеріал за допомогою інформаційних технологій, науково-популярних фільмів та активних методів навчання в сукупності вирішували основне завдання: навчити дитину вчитися, мислити і спілкуватися.

Зустріч в „Інтелект-кафе” продовжилася жвавою дискусією з питань підготовки учнів до предметних олімпіад та ЗНО, позакласної роботи, самоосвіти учителя та ін.

Учасники заходу високо оцінили  індивідуальність Лопати Світлани Семенівни і побажали колезі подальшої творчості та креативу. Усі висловили щиру подяку директору школи Беляєвій Валентині Василівні, заступнику директора Циганковій Інні Петрівні за активне сприяння та високий рівень підготовки районного заходу.