Народознавчий аспект у виховній роботі Новопразького НВК

16 лют. 2018
Інформація про захід

Як і рідна мова, звичаї, традиції об’єднують людей в народ. Ми також маємо багату і оригінальну культуру, надбану численними поколіннями, яку повинні зберегти, примножити та передати своїм нащадкам.

Доброю традицією в Новопразькому НВК стало проведення народознавчих заходів із залученням не тільки учнів, а й учителів, батьків, працівників закладів культури. Гостинно зустріли учасників районного майтер-класу заступників з виховної роботи у закладі. Адміністрація школи на чолі з директором Мітленко Л.О. спланувала роботу групи креативно, інноваційно та цікаво. Після тренінгу «Я цікавий тим, що…», який провела заступник з виховної роботи Півняк І.Г., відбулося святкове дійство «Зиму проводжаєм – весну зустрічаєм». У всіх присутніх в актовій залі панував піднесений настрій, оскільки сама атмосфера заходу сприяла цьому: учні у святкових вишиванках та віночках, колоритна Масляна, прекрасна Зима, яку всі закидали сніжками, ясне Сонечко, яке своїми теплими промінчиками дарувало радість. А ще чудові пісні у виконанні учнів початкових класів. Після такого свята весна просто зобов’язана прийти!

Опісля практичним психологом проведено хвилинку релаксації та психологічний тренінг «Успіх»,  а Лариса Олександрівна та Ірина Григорівна поділилися секретами організації успішного виховного середовища у сучасному закладі освіти.