Допомагаємо учням готуватися до ЗНО

11 січ. 2018
10 січня 2018 року відбулося засідання творчої групи вчителів математики, які викладають у 11 класах «Готуємося до ЗНО».

Програма ЗНО базується на шкільній програмі, але є і свої особливості. Якщо вчитель регулярно проводить роботу з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, то тестування значно зменшить стресове навантаження учнів і дасть можливість отримати вищі результати. Члени творчої групи працювали над питаннями особливості сертифікаційної роботи з математики. Вчителі, які пройшли навчальні семінари при КОІППО імені В.Сухомлинського по підготовці до ЗНО, стали модераторами засідання творчої групи. Вчитель Новопразького НВК Чорна Г.В. підготувала презентацію «Систематизація знань учнів з теми «Графіки та їх перетворення», Нєвєрова В.М. (Новоселівський НВК) – тему «Вектори». Практичне заняття з теми «Розв'язування задач з параметрами» провів учитель Цукрозаводського НВК Штанько Д.О.