Майстер-клас для вчителів фізики

15 груд. 2017
На базі Куколівського НВК відбувся майстер-клас для вчителів фізики

08 грудня 2017 року на базі Куколівського НВК відбувся майстер-клас для вчителів фізики з теми «Використання елементів біофізики під час проведення уроків фізики». Його провела вчитель «вищої кваліфікаційної категорії», «старший вчитель» Буркацька Тетяна Петрівна.

Метою проведення майстер-класу було ознайомлення   присутніх із досвідом роботи вчителя фізики щодо впровадження компетентнісного підходу до викладання фізики в умовах модернізації сучасної шкільної освіти.

Тетяна Петрівна вдало здійснила мотивацію учасників майстер-класу до продуктивної діяльності. Вона розповіла, що для заохочення учнів до вивчення фізики, розвитку в них пізнавального інтересу потрібно використовувати цікаві, доступні, очевидні приклади і факти. Важливо, щоб в учнів виробилося переконання, що фізика – ключ до розуміння явищ як неживої, так і живої природи. Одним із таких прикладів є використання відомостей про людський організм. Ознайомлення учнів із характеристиками людського організму та живою природою дає змогу пов’язувати вивчення фізики з реальним життям, з умінням використовувати знання для пояснення реальних явищ. Присутні з цікавістю слухали, як можна пояснити з погляду фізики факти і явища, з якими вони повсякчас зустрічаються, до яких вони звикли і не задумуються над ними.

Під час рефлексії учасники майстер-класу зазначили, що їх очікування справдилися та відзначили актуальність, змістовність та високий рівень проведення майстер-класу.

По закінченню майстер-класу Панасенко Ю.М, директор Куколівського НВК, провела екскурсію по закладу.