Родзинка

7 груд. 2017
6 грудня у районному Будинку культури було проведено щорічний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Родзинка». У ньому взяли участь учні закладів освіти району - учасники шкільної художньої самодіяльності та учні гуртків естетичного профілю Центру дитячої та юнацької творчості.

Програма фестивалю передбачала виступ у номінаціях: солісти-вокалісти; вокальні ансамблі; вокальні дуети, тріо; хореографія; інструменталісти; художнє читання.

Компетентне журі (викладач режисерських дисциплін Олександрійського коледжу культури і мистецтв – Баннік О.В., викладач комісії хореографічних дисциплін Олександрійського коледжу культури і мистецтв – Ребер Т.В., методист музичного жанру районного Будинку культури – Коврига О.В., директор ЦДЮТ – Демченко О.В.) визначило переможців у номінаціях:

солісти-вокалісти:

Мазарчук Анастасія (Новопразька ЗШ І-ІІст.),

Пенькова Вікторія (Попельнастівська ЗШ І-ІІІ ст.),

Руденко Дарина (Косівське НВО),

Фіртич Анна (Войнівська ЗШ І-ІІІ ст.);

вокальні-ансамблі:

Ансамбль Новопразького НВК;

Ансамбль Новопразького НВО;

вокальні дуети, тріо:

дует Червонокам`янського НВО;

дует Новоселівського НВК.;

хореографія:

хореографічний колектив «Денсики» (Цукрозаводський НВК), хореографічний колектив «Вікторія» (Користівська ЗШ І-ІІІст.), хореографічний колектив «Радість» (Попельнастівська ЗШ І-ІІІст.);

інструменталісти: Шнякін Трофим (Куколівський НВК);

художнє читання: Хуторна Олександра (Ясинуватська ЗШ І-ІІ ст.).

Незабутні враження справили на глядачів та журі хореографічний колектив «Вікторія» (танець  «Маки червоні») та вокальний ансамбль Попельнастівської ЗШ І-ІІІ ст. (пісня «Борщик»), які здобули не тільки бурхливі оплески, а й «Гран- прі» фестивалю «Родзинка».