Людина починається з добра

8 лист. 2017
Продовжуючи багатолітню традицію міжшкільного партнерства 8 листопада у Недогарському НВК відбувся виховний захід приурочений 100-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського «Добро в тобі».

Гостей, учнів та педагогів Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів радо зустріли колеги та учні Недогарського НВК. Заступник директора з виховної роботи Кравченко Л.І. емоційно та душевно, вкладаючи душу в кожне слово, привітала присутніх та презентувала виставку творів В.О.Сухомлинського, матеріалів його творчої спадщини та напрацювань колег «40 стежинок Сухомлинського» . Треніг «Будьмо знайомі!», прекрасні виступи вокалістів, інсценізації за творами великого педагога, перегляди  повчальних відеороликів, які були проілюстровані творами Сухомлинського сприяли  тому, що ніхто не залишився байдужим, кожен зрозумів, що світ можна зробити кращим, треба зробити кращим, бо в ньому не вистачає так мало – ДОБРА. На згадку учасники заходу зробили пам’ятну світлину, на якій показали, що їхні серця відкриті для добрих справ та домовилися про нову зустріч.