Районне методичне об'єднання вчителів географії

9 лист. 2017
9 листопада у відділі освіти Олександрійської райдержадміністрації відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів географії , які працюють над науково-методичною проблемою “Підвищення ефективності і якості природничої освіти шляхом впровадження сучасних форм організації навчальної діяльності учнів».

Керівник РМО учитель географії Новопразького НВК Петренко С.Г. акцентувала увагу присутніх на необхідності впровадження інноваційних форм та методів, роботі з обдарованими учнями та залучення їх до участі у предметних конкурсах, олімпіадах, турнірах. Методист відділу освіти  Шкідін Н.Т. ознайомила учителів географії з методичними рекомендаціями щодо виконання практичних робіт, надала рекомендації стосовно підготовки учнів до ЗНО та олімпіад, звернула увагу на інтернет-сервіси, які можна використовувати у роботі учителя. Під час активного обговорення проблем у викладанні природознавчих дисциплін учителі поділилися досвідом їх вирішення із  власної практики.