Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
04 листопада 2017 року розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, які сприяють розвитку пізнавального інтересу учнів, обґрунтованому вибору майбутньої професії. Олімпіади надають учням змогу перевірити свої знання й уміння в умовах змагання, зіставити їх зі знаннями й уміннями однолітків.
Цьогорічні олімпійські змагання відкрили юні знавці української мови та літератури.
Змагалися 46 учнів із 20 закладів освіти.
Перемогу дістали учні:
І місця - Шкуратько Інна, учениця 7 класу Попельнастівської ЗШ І-ІІІ ст.;
Гейко Дар'я, учениця 9 класу Новопразького НВК;
Татусько Дар'я, учениця 10 класу Новопразького НВК;
Яковлєва Владислава, учениця 10 класу Цукрозаводського НВК;
Лещенко Оксана, учениця 11 класу Новопразького НВК.
ІІ місця - Кубіцька Анастасія, учениця 7 класу Щасливської ЗШ І-ІІ ст.;
Шибіцька Тетяна, учениця 8 класу Куколівського НВК;
Терещенко Олександра, учениця 9 класу Лікарівської ЗШ І-ІІІ ст.;
Іванченко Дарія, учениця 10 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ст.;
Зозулінська Дар'я, учениця 11 класу Червонокам'янського НВО.
ІІІ місця – Шевченко Аліна, учениця 7 класу Ізмайлівської ЗШ І-ІІІ ст.;
Скворцова Олександра, учениця 8 класу Бутівського НВК;
Радченко Юлія, учениця 9 класу Улянівської ЗШ І-ІІІ ст.;
Карталиш Діана, учениця 10 класу Куколівського НВК;
Бугайченко Каріна, учениця 11 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ст.
05 листопада 2017 року змагалися юні фізики. Із 32 учнів перемогу здобули:
І місця – Наумов Іван, учень 7 класу Новопразького НВК;
Скворцова Олександра, учениця 8 класу Бутівського НВК;
Гейко Дар'я, учениця 9 класу Новопразького НВК;
Буркацька Даяна, учениця 10 класу Куколівського НВК;
Бугайченко Каріна, учениця 11 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ст.
ІІ місця - Саламаткіна Аліна, учениця 7 класу Новопразького НВО;
Шибіцька Тетяна, учениця 8 класу Куколівського НВК;
Білик Катерина, учениця 9 класу Лікарівської ЗШ І-ІІІ ст.;
Докієнко Карина, учениця 11 класу Войнівської ЗШ І-ІІІ ст.;
Лукашов Владислав, учень 7 класу Шарівського НВК.
ІІІ місця - Коханський Микола, учень 8 класу Червонокам'янського НВО;
Метка Олена, учениця 9 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ст.