Майбутнє України

4 жовт. 2017
Відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

28 вересня 2017 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради відбувся І (обласний) етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Метою та завданнями виставки-конкурсу є стимулювання творчого самовдосконалення учнівської та студентської молоді, виявлення та розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, створення умов для реалізації здібностей талановитих та обдарованих учнів, оновлення змісту, форм і методів роботи з обдарованими учнями, пошук нових форм, методів і моделей організації науково-дослідницької діяльності учнів.

Декілька років поспіль виставка-конкурс «Майбутнє України» привертає талановиту молодь до участі в дослідницьких програмах і допомагає реалізувати свої інноваційні проекти в майбутньому. На сьогоднішній день стрімко змінюється техніка, за рахунок цього підвищується продуктивність праці. Юні винахідники – слухачі МАНУМ на конкурсі «Майбутнє України» презентували свої цікаві роботи. Цього року, як і раніше,  конкурсантами стали учні Новопразького НВК, які презентували сучасні і актуальні на сьогоднішній день роботи.

В номінації «Електроніка та приладобудування» перше місце виборов учень 11 класу Назар Марченко з роботою «Створення інформаційної системи для надання ветеринарної допомоги».

На сьогоднішній день достатньо актуальними є питання, які стосуються екологічних проблем. Друге місце в номінації «Екологія та

ресурсозбереження  отримала учениця 11 класу Оксана Лещенко, яка презентувала проект «Нові перспективи використання енергії вітру».

Науково-дослідницький проект «Використання п’єзоелементів у кардіостимуляторах» учениці 11 класу Анастасії Скрипник відзначено дипломом за участь.

Науковим керівником переможців є Лариса Олександрівна Мітленко, учитель фізики та інформатики, директор Новопразького НВК. Це людина, яка допомагає, надихає, ділиться досвідом та вірить у можливості своїх обдарованих вихованців.

Успішна людина зазвичай встановлює свою наступну мету, вона постійно підвищує рівень своїх прагнень. Бажаємо юним винахідникам не зупинятись на шляху до своєї мети!