На планеті усі діти в мирі й дружбі хочуть жити!

25 вер. 2017
Мир на землі — це дім і мама, й тато, Й любові стільки — просто через край! Це та земля, де щастя є багато І в кожній хаті — хліба коровай!

21 вересня - Міжнародний День Миру. Цього дня навчальні заклади району організували  та провели  Всеукраїнські  флешмоби «Голуб Миру» та «Дзвін Миру». О 14.00 шкільні «дзвоники миру» сповістили про бажання та сподівання  дітей, учителів, батьків щодо встановлення миру в Україні. Це був перегук із «Дзвоном Миру», який у цей же день і час пролунав біля штаб-квартири ООН в Нью-Йорку.

Вся учнівська та педагогічна спільнота району приєдналася до урочистостей з нагоди Дня миру. Змістовно та цікаво заходи пройшли в Добронадіївській ЗШ І-ІІІ ступенів, Головківському НВК, Косівському НВО, Куколівському НВК, Новопразькому НВК, Недогарському НВК, Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів, Попельнастівській ЗШ І-ІІІ ступенів, Протопопівській ЗШ І-ІІІ ступенів, Улянівській ЗШ І-ІІІ ступенів, Шарівському НВК Андріївській ЗШ І-ІІ ступенів, Новопразькій ЗШ  І-ІІ ступенів, Щасливській ЗШ І-ІІ ступенів.

Тож спільна ідею всього світу «Ми хочемо жити в мирі і злагоді» дзвінкоголосо пролунала і прокотилася Олександрійщиною.